Kopen LRMAM1206-R005FT5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 1206 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | LRMA |
| Weerstand (Ohm): | 0.005 |
| Vermogen (Watt): | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | 985-1546-2 LRMAM1206R005FT5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 170°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LRMAM1206-R005FT5 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.005 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element |
| Beschrijving: | RES SMD 0.005 OHM 1% 1W 1206 |
| Samenstelling: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |