Kopen LRMAM2512-R02FT4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±75ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 2512 |
| Size / Dimension: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Serie: | LRMA |
| Weerstand (Ohm): | 0.02 |
| Vermogen (Watt): | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2512 (6432 Metric) |
| Andere namen: | 985-1554-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 170°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LRMAM2512-R02FT4 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.02 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element |
| Beschrijving: | RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2512 |
| Samenstelling: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |