LRMAM2512-R02FT4
LRMAM2512-R02FT4
Onderdeel nummer:
LRMAM2512-R02FT4
Fabrikant:
TT Electronics / Welwyn
Beschrijving:
RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2512
Data papier:
LRMAM2512-R02FT4.pdf
Invoering
Kopen LRMAM2512-R02FT4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±75ppm/°C
Leverancier Device Pakket:2512
Size / Dimension:0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie:LRMA
Weerstand (Ohm):0.02
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2512 (6432 Metric)
Andere namen:985-1554-2
Temperatuur:-55°C ~ 170°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LRMAM2512-R02FT4
Hoogte - Zittend (Max):0.035" (0.90mm)
Kenmerken:Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.02 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
Beschrijving:RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2512