Kopen LSRK.100TXID met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 300V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | LLSRK.100ID LLSRK.100TXID |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LSRK.100TXID |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC |
| Huidige score: | 100mA |
| Klasse: | RK1 |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 20kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, QPL, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |