LSRK015.T
Onderdeel nummer:
LSRK015.T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15269 Pieces
Data papier:
LSRK015.T.pdf
Invoering
Kopen LSRK015.T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:LLSRK015
LLSRK015.T
LLSRK15
LSRK015T
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:5 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LSRK015.T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Huidige score:15A