LSRK020.TXID
Onderdeel nummer:
LSRK020.TXID
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
beschikbare kwaliteit:
15333 Pieces
Data papier:
LSRK020.TXID.pdf
Invoering
Kopen LSRK020.TXID met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie:POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:LLSRK020.TXID
LLSRK020ID
LLSRK20ID
LSRK020TXID
Fabrikant Standaard Levertijd:5 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LSRK020.TXID
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:Indicating
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Huidige score:20A