Kopen LT1011AMJ8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 36 V, ±1.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 0.75mV @ ±15V |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | - |
| Output Type: | Open Collector |
| Temperatuur: | -55° C ~ 125°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1011AMJ8 |
| hysteresis: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator Open Collector |
| Beschrijving: | IC VOLTAGE COMPARATOR CERDIP |
| Current - Quiescent (Max): | 4mA |
| Current - Output (type): | 50mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.035µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (type): | 115dB CMRR |
| Email: | [email protected] |