Kopen LT1086CM#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.25 V ~ 23.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.55 V ~ 25 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 1.3V @ 1.5A |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK-3 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Andere namen: | LT1086CMPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1086CM#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.25 V ~ 23.5 V 1.5A D2PAK-3 |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 1.5A D2PAK |
| Current - Output: | 1.5A |
| Current - Limit (Min): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |