Kopen LT1129CS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.8 V ~ 30 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.15 V ~ 30 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.45V @ 700mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1129CS8#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 3.8 V ~ 30 V 700mA 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.7A 8SOIC |
| Current - Output: | 700mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |