Kopen LT1223CS8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| slew Rate: | 1300 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1223CS8#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SO |
| Beschrijving: | IC OPAMP CFA 100MHZ 8SO |
| Current - Supply: | 6mA |
| Current - Output / Channel: | 60mA |
| Current - Input Bias: | 1µA |
| Amplifier Type: | Current Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |