Kopen LT1249CS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 15.5 V ~ 27 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 100°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mode: | Average Current |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1249CS8#PBF |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | PFC IC Average Current 100kHz 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 8SOIC |
| Current - Startup: | 250µA |
| Email: | [email protected] |