Kopen LT1310EMSE#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 35V |
| Voltage - Input (Min): | 2.8V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1310EMSE#TRPBF |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | 10kHz ~ 4.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.8V 1 Output 1.5A (Switch) 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ 1.5A 10MSOP |
| Current - Output: | 1.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |