Kopen LT1332CNW#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 400mV |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 3/5 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1332CNW#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-PDIP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX RS232 W/12V VPP 28-DIP |
| Datasnelheid: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |