Kopen LT1371IR#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.245V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 35V (Switch) |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| topologie: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK-7 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1371IR#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 500kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.245V 1 Output 3A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ D2PAK |
| Current - Output: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |