Kopen LT1579CS8-3.3#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
|---|---|
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal cellen: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1579CS8-3.3#PBF |
| Interface: | - |
| Functie: | Power Management |
| Foutbescherming: | Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current |
| Uitgebreide beschrijving: | Battery Power Management IC 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC LDO REG SMART DUAL 3.3V 8SOIC |
| Chemie van de accu: | - |
| Email: | [email protected] |