Kopen LT1763MPDE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.22 V ~ 20 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.8 V ~ 20 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.3V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | 12-DFN (4x3) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | LT1763MPDEPBF |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1763MPDE#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.22 V ~ 20 V 500mA 12-DFN (4x3) |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.5A 12DFN |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | 520mA |
| Email: | [email protected] |