Kopen LT1776IN8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.24V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 34V |
| Voltage - Input (Min): | 7.4V |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1776IN8#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.24V 1 Output 550mA (Switch) 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.55A 8DIP |
| Current - Output: | 550mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |