Kopen LT1930ES5#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.45V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 36V (Switch) |
| Voltage - Input (Min): | 2.45V |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LT1930ES5#TRPBF-ND LT1930ES5#TRPBFTR |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1930ES5#TRPBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.45V 1 Output 1A (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG ADJ 1A TSOT23 |
| Current - Output: | 1A (Switch) |
| Email: | [email protected] |