Kopen LT1934IS6#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.25V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 29.92V |
| Voltage - Input (Min): | 3.2V |
| Voltage - Input (Max): | 34V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LT1934IS6#PBF LT1934IS6#PBF-ND LT1934IS6#TRMPBF-ND LT1934IS6#TRMPBFTR LT1934IS6TRMPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1934IS6#TRMPBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 300mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.3A SOT23-6 |
| Current - Output: | 300mA |
| Email: | [email protected] |