Kopen LT1965IMS8E#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.2 V ~ 19.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.8 V ~ 20 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.31V @ 1.1A |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LT1965IMS8EPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1965IMS8E#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.2 V ~ 19.5 V 1.1A 8-MSOP-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 1.1A 8MSOP |
| Current - Output: | 1.1A |
| Current - Limit (Min): | 1.2A |
| Email: | [email protected] |