Kopen LT1997IDF-3#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| slew Rate: | 0.75 V/µs |
| Serie: | - |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1997IDF-3#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail |
| Beschrijving: | IC OP AMP RR 1.1MHZ 14DFN |
| Current - Supply: | 350µA |
| Current - Output / Channel: | 28mA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 1.1MHz |
| Email: | [email protected] |