Kopen LT3089EDF#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0 V ~ 34.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2 V ~ 36 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 1.47V @ 800mA |
| Leverancier Device Pakket: | 12-DFN (4x4) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3089EDF#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 34.5 V 800mA 12-DFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.8A 12DFN |
| Current - Output: | 800mA |
| Current - Limit (Min): | 800mA |
| Email: | [email protected] |