Kopen LT3491ESC8#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 12V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-8 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3491ESC8#TRPBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 2.3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 350mA (Switch) SC-70-8 |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR DIM SC70-8 |
| Current - Output / Channel: | 350mA (Switch) |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |