Kopen LT3579IUFD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.215V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 42V (Switch) |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| topologie: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 20-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Andere namen: | LT3579IUFDPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3579IUFD#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 20QFN |
| Current - Output: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |