Kopen LT3667HMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Voltage / Current - Output 2: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Voltage / Current - Output 1: | 1.2 V ~ 38.6 V, 400mA |
| Voltage - Levering: | 1.6 V ~ 45 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3667HMSE#PBF |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 243kHz ~ 2.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) 243kHz ~ 2.2MHz 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 16MSOP |
| Email: | [email protected] |