Kopen LT3685IDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.79V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 20V |
| Voltage - Input (Min): | 3.6V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LT3685IDDPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3685IDD#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 2.4MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.79V 1 Output 2A 10-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 2A 10DFN |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |