Kopen LT3748IMS#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 5 V ~ 100 V |
|---|---|
| topologie: | Flyback |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm), 12 leads |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Andere namen: | LT3748IMSPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3748IMS#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Flyback Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-MSOP |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR FLYBACK 16MSOP |
| Beheersfuncties: | Enable, Soft Start |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |