Kopen LT3755IMSE-1#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 40V |
| Voltage - Output: | 75V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologie: | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3755IMSE-1#PBF |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie: | 100kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 16-MSOP-EP |
| dimmen: | Analog, PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16MSOP |
| Current - Output / Channel: | - |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |