Kopen LT3758EDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 5.5 V ~ 100 V |
|---|---|
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Andere namen: | LT3758EDDPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3758EDD#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive or Negative, Isolation Capable Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-DFN (3x3) |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 10DFN |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |