Kopen LT4356CS-1#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Working: | 4 ~ 80V |
|---|---|
| Voltage - Klem: | 27V Adj |
| Technologie: | External Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | LT4356CS1PBF |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT4356CS-1#PBF |
| Beschrijving: | IC OVERVOLT PROT REG 16-SOIC |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |