Kopen LT4430MPS6#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT4430MPS6#TRMPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Optocoupler Driver PMIC TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC OPTOCOUPLER GATE DRVR SOT23-6 |
| Current - Supply: | 1.9mA |
| toepassingen: | Optocoupler Driver |
| Email: | [email protected] |