Kopen LT6011CDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 40µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| slew Rate: | 0.11 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6011CDD#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 350kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 350KHZ RRO 8DFN |
| Current - Supply: | 260µA |
| Current - Output / Channel: | 20mA |
| Current - Input Bias: | 150pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |