Kopen LT6105IMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.85 V ~ 36 V, ±1.425 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | 2 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | LT6105IMS8PBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6105IMS8#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP CURR SENSE 100KHZ 8MSOP |
| Current - Supply: | 250µA |
| Current - Output / Channel: | 1mA |
| Amplifier Type: | Current Sense |
| -3dB bandbreedte: | 100kHz |
| Email: | [email protected] |