Kopen LT6118HMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 60 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 200µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Open Drain |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6118HMS8#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Sense Amplifier 1 Circuit Open Drain 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP CURR SENSE 8-MSOP |
| Current - Supply: | 450µA |
| Current - Output / Channel: | 1mA |
| Current - Input Bias: | 60nA |
| Amplifier Type: | Current Sense |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |