Kopen LT6203CDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 2.6mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| slew Rate: | 25 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | LT6203CDDPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6203CDD#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8DFN |
| Current - Supply: | 2.8mA |
| Current - Output / Channel: | 40mA |
| Current - Input Bias: | 3.8µA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |