Kopen LT6600CS8-15#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 11 V, ±1.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 10mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6600CS8-15#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-SO |
| Beschrijving: | IC OPAMP DIFFERENTIAL 8SO |
| Current - Supply: | 38mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Current - Input Bias: | 35µA |
| Amplifier Type: | Differential |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |