Kopen LT8580EDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.2V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 65V (Switch) |
| Voltage - Input (Min): | 2.55V |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| topologie: | Boost, Cuk, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT8580EDD#PBF |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 1.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Cuk, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.2V 1 Output 1.2A (Switch) 8-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DFN |
| Current - Output: | 1.2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |