Kopen LT8705EFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 2.8 V ~ 80 V |
|---|---|
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 38-TSSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) 31 Leads, Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 2 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT8705EFE#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz ~ 400kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 38TSSOP |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |