Kopen LTC1052CSW#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 4.75 V ~ 16 V, ±2.38 V ~ 8 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 0.5µV |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| slew Rate: | 4 V/µs |
| Serie: | LTCMOS™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1052CSW#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit 16-SO |
| Beschrijving: | IC OPAMP CHOPPER 1.2MHZ 16SO |
| Current - Supply: | 1.7mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Current - Input Bias: | 1pA |
| Amplifier Type: | Zero-Drift |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |