Kopen LTC1159CG#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 40 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1159CG#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 250kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive or Negative Output Step-Down DC-DC Controller IC 20-SSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 100% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Enable |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |