Kopen LTC1261CS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | -1.25V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | -8V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 8V |
| topologie: | Charge Pump |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Negative |
| Andere namen: | LTC1261CS8PBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1261CS8#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 550kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Charge Pump Switching Regulator IC Negative Adjustable -1.25V 1 Output 12mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG SWTCHD CAP INV ADJ 8SOIC |
| Current - Output: | 12mA |
| Email: | [email protected] |