Kopen LTC1540IDD#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2 V ~ 11 V, ±1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 12mV @ 5V |
| Type: | with Voltage Reference |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | 60µs |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | CMOS, TTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1540IDD#TRPBF |
| hysteresis: | 50mV |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator with Voltage Reference CMOS, TTL 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC COMP 300NA 2% VOLT REF 8-DFN |
| Current - Quiescent (Max): | 710nA |
| Current - Output (type): | - |
| Current - Input Bias (Max): | - |
| CMRR, PSRR (type): | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |