Kopen LTC1550LCMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | -1.225V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | -4.8V |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Charge Pump |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Negative |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1550LCMS8#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 900kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Charge Pump Switching Regulator IC Negative Adjustable -1.225V 1 Output 20mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG SWTCHD CAP INV ADJ 8MSOP |
| Current - Output: | 20mA |
| Email: | [email protected] |