Kopen LTC1647-2CS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1647-2CS8#PBF |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | Auto Retry, UVLO |
| Feature Pins: | (ON1, /FAULT1), (ON2, /FAULT2) |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 2 Channel General Purpose 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC CTLR HOTSWAP DUAL 8-SOIC |
| Current - Supply: | 1mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |