Kopen LTC1689CS#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3V, 5V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1689CS#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/0 Driver RS422, RS485 16-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC DVR 100MBPS RS485 QUAD 16SOIC |
| Datasnelheid: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |