Kopen LTC1992CMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 11 V, ±1.35 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 250µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | 1.5 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential, Rail-to-Rail |
| Andere namen: | LTC1992CMS8PBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1992CMS8#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 3.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential, Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP DIFF 3.2MHZ RRO 8MSOP |
| Current - Supply: | 700µA |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| Current - Input Bias: | 2pA |
| Amplifier Type: | Differential |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |