Kopen LTC2050HS5#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 0.5µV |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-5 |
| slew Rate: | 2 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | LTC2050HS5#TRMPBFTR LTC2050HS5TRMPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC2050HS5#TRMPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beschrijving: | IC OPAMP CHOPPER 3MHZ TSOT23-5 |
| Current - Supply: | 800µA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Current - Input Bias: | 25pA |
| Amplifier Type: | Zero-Drift |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |