Kopen LTC2184IUP#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Leverancier Device Pakket: | 64-QFN (9x9) |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | 105M |
| Reference Type: | External, Internal |
| Verhouding - S / H: ADC: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen: | 2 |
| Aantal bits: | 16 |
| Aantal A / D omzetters: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC2184IUP#PBF |
| Input Type: | Differential |
| Kenmerken: | Simultaneous Sampling |
| Uitgebreide beschrijving: | 16 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Pipelined 64-QFN (9x9) |
| Beschrijving: | IC ADC 16BIT 105M PAR/SRL 64-QFN |
| data Interface: | LVDS - Parallel, Parallel |
| Configuratie: | S/H-ADC |
| architectuur: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |