Kopen LTC2875IS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Protocol: | CAN |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 2/2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC2875IS8#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 2/2 Transceiver CAN 8-SO |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC TXRX CAN 4MBPS 8SO |
| Datasnelheid: | 4Mbps |
| Email: | [email protected] |