Kopen LTC3108IGN#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 20mV ~ 500mV |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3108IGN#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Energy Harvesting PMIC 16-SSOP |
| Beschrijving: | IC DCDC CONV STP-UP LV 16SSOP |
| Current - Supply: | 3mA |
| toepassingen: | Energy Harvesting |
| Email: | [email protected] |