Kopen LTC3118MPFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 18V |
| Voltage - Input (Min): | 2.2V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3118MPFE#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 2A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK BOOST ADJ 2A SYNC 2A |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |